Zajmujemy się dostarczaniem treści oraz ustalaniem harmonogramu publikacji na portalach internetowych o dowolnej tematyce. 

Pomagamy rozwijać portale internetowe!

Dostarczymy Ci treść, która pozwoli na jeszcze lepszy rozwój Twojego serwisu internetowego! Korzystając z informacji prasowych lub źródeł zagranicznych będziemy sporządzać świeże newsy, i dłuższe, klikalne teksty o charakterze „evergreenów”. Pomoże Ci to w zwiększaniu ruchu na stronie, a dzięki temu zaangażujesz jeszcze większą liczbę odbiorców. Im więcej ciekawej treści zapewnisz swojej grupie docelowej, tym więcej zarobisz.

W ramach współpracy oferujemy: minimum trzy newsy dziennie, dwie dłuższe treści w tygodniu (recenzja, felieton, esej, ranking, wpis blogowy), oraz publikację w mediach społecznościowych. Nasi klienci posiadają wgląd do treści i możliwość odrzucania sugerowanych przez nas tematów. Możesz też zdać się na nas, trafnie ocenimy jaka treść „wpisuje” się w Twój format i zainteresuje Twoich czytelników.

W daną współpracę zaangażowany jest tylko jeden copywriter, a więc może on się skupić na jak najskuteczniejszym rozwoju Twojego portalu internetowego.

Cenę dostosujemy do Twoich potrzeb, ilości znaków i zapotrzebowania. Aby otrzymać darmową wycenę usługi skontaktuj się z nami za pomocą adresu e-mail – kontakt@copynow.pl